!!Blog má pauzu...!!

viz: TU!

Sekai - Úvod

20. února 2013 v 18:18 | Aisu |  Stories
Ve škole jsem začala psát novou povídku (po roce a půl pauzy >,

Svět jako takový se dělí na tři druhy bytostí. První skupinou jsou Svatí, bytosti jenž vládnou neuvěřitelnou silou, silou Světla.

Svatí se také dělí na tři poddruhy, na posledním místě jsou magická zvířata, která jsou obdařena silou Světla, například pegas, překrásné stvoření podobné koni s ohromnými křídly. Další vrstvou jsou bytosti s vyšší silou Světla, bytosti jako jsou elfové, které se se svou láskou k přírodě dosáhly neuvěřitelné chvály a oblíbenosti. A ti s neomezenou silou jsou bohové. Jediné bytosti, které dokáží zasahovat ba dokonce pozměnit osudy ostatních.
Druhá skupina jsou lidé a zvířata. Bytosti, jenž nevládnou žádnou silou ale i přesto jsou pro svět důležité. Je to nejpočetnější skupina ze všech.
Třetí a taky poslední skupinou jsou Padlí. Nejnebezpečnější ze všech tří skupin a taky jediná, která dokáže ovládat Temnotu. Stejně jako Svatí i Padlí se dělí na tři poddruhy. Na prvním místě je absolutní vládce celého Podsvětí, Padlí s titulem Satan. Není bytosti temnější a děsivější, bytost jenž má neomezenou sílu Temnoty. Druhý poddruh je dvanáctka strážných. Jediná skupinka dvanácti bytostí, které se dohromady rovnají polovině Satanovy síly. Stejně jako je 12 měsíců je i 12 strážných, kterým se říká Temní andělé, jejich křídla a stříbrné oči dokazují jejich sílu ovládat Temnotu. A posledním poddruhem jsou Démoni. Dokáží ovládat malé množství Temnoty a jejich vzhled připomíná příšery z pohádek nebo filmů.
V celé historii tohoto světa se nikdy nestalo, že by nějaký Padlí dosáhl osvícení a stal se z něj člověk nebo dokonce bůh. Jenže nikdy neříkejme nikdy. Před 120 tisíci lety skupinka bohů sesadila jiného boha a z něj se stal Padlí.
A toto je příběh, který pohnul s celou historií světa.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Denny* Denny* | Web | 20. února 2013 v 19:38 | Reagovat

Wow.... tak tohle koukej psát, protože už se těším až to budu číst.  Jsem zvědavý na těch dvanáct padlích...

2 j-vip j-vip | Web | 20. února 2013 v 20:28 | Reagovat

konečne poviedka, ktorá ma neuveriteľne bavila ale tak 2. veci ma zaujali- 1. satana by som skôr nazvala lucifer, tým že to bol padlý anjel, ale tak v tvojom príbehu je to asi inak :) a 2. satan má tiež neobmedzenú silu, nie? preto aby mohla byť rovnováha...a potom jak môže mať 12-ka polovicu satanovej, polovica neobmedzenej sily sa nedá,.... či? :D :D :D aaa ja viem, mám ťažké otázky, respektíve dodatky a asi ťa to štve, že ti ryjem do poviedky, sorry :3 :3 neni to myslené zle :)

3 mononoke-chan mononoke-chan | Web | 24. února 2013 v 18:42 | Reagovat

páni...to budu číst :D a jenom drobnost: když je jednotné číslo, je to "padlý" ^^ ale jinak je to úžasný

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama