!!Blog má pauzu...!!

viz: TU!

Fairy Tail (recenze)

28. ledna 2013 v 20:04 | Aisu |  Anime review
Bylo nebylo, v jedné zemi existovala magie. A kde je magie, tam, jak je známo, žijí mágové. Ti se spojují do gild a společně pak dostávají práci a různé úkoly. A nejznámější, nejztřeštěnější,nejvtipnější, nejpřátelštější a vůbec nejlepší gilda se jmenuje: FAIRY TAIL
Příběh se točí okolo mladé Lucy Heartfiliové, která chce vstoupit do světově proslulého čarodějnického cechu Fairy Tail. Během odvážné záchranné akce Lucy potkává Natsu "Salamandra" Dragneela, nepředvídatelného člena cechu Fairy Tail a praktikanta pradávné magie Lovců Draků. Lucy je nakonec do cechu Fairy Tail přizvána a společně s Natsu a ostatními členy podniká všemožné cesty za dobrodružstvím.
Je to naprosto úžasná komedie občas proložená vážnými okamžiky, kdy vám nebude stačit vaše zásoba papírových kapesníků. A když už si budete myslet, že už je vše ztraceno a vy si budete muset zajít pro nové, stane se něco, po čem sebou šlehnete na zem/stůl/postel v záchvatu smíchu. Ano, přesně takový je příběh Fairy Tail. Hudba, hlavně při boji, je naprosto úžasná. Opravdu se k tomuto anime hodí.
Opravdu doporučuji zkouknout! je to suprový anime, u kterýho se člověk vážně zasměje, nebo i pobrečí :D
Žánr : Akční, Dobrodružné, Komedie, Fantasy, Magie, Shounen
Zdroj: shibuya.sk
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama